Бігова доріжка Kubisport GB4150K

- Немає в наявності
- Код: SPTpas023
9 999 ₴
+380 (97) 404-04-09
Менеджер з продажу
- +380 (97) 849-29-86Менеджер по продажам
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Двигун бігової доріжки, максимальна швидкість до 16км/год, 2 к.с., вага до 120кг
| Основні | |
|---|---|
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 58 кг |
| Місткість | 120 кг л |
| Висота | 117 см мм |
| Глибина | 147 см мм |
| Довжина бігового полотна | 120 см |
| Кількість програм | 12 |
| Максимальна потужність | 3.5 л.с. (2,609.95 Вт) |
| Максимальна швидкість | 16 км/год |
| Максимальний нахил | 4.29 ° |
| Потужність двигуна | 2 л.с. (1,491.4 Вт) |
| Спеціальні | Жирова маса, Спажені калорії, Колеса, Вимірювання відстані, Вимірювання пульсу, Вимірювання швидкості |
| Тип | Мотор |
| Ширина | 65 см мм |
- Ціна: 9 999 ₴


