Бігова доріжка Acra GB5300

- Немає в наявності
- Код: SPTpas034
9 999 ₴
+380 (97) 404-04-09
Менеджер з продажу
- +380 (97) 849-29-86Менеджер по продажам
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Двигун бігової доріжки, максимальна швидкість до 16км/год, 3,50 к.с., електричний нахил, Bluetooth з'єднання, вантажопідйомність 130кг
| Основні | |
|---|---|
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Тип | Електрична |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 71 кг |
| Місткість | 130 кг л |
| Висота | 133 см мм |
| Глибина | 171 см мм |
| Довжина бігового полотна | 130 см |
| Вимірювання пульсу | На ручках |
| Кількість програм | 12 |
| Максимальна потужність | 3.5 л.с. (2,609.95 Вт) |
| Максимальна швидкість | 16 км/год |
| Максимальний нахил | 0.15 ° |
| Потужність двигуна | 3.5 л.с. (2,610 Вт) |
| Спеціальні | Bluetooth, Спажені калорії, Дисплей, Вимірювання пульсу |
| Під'єднання | Bluetooth |
| Тип нахилу | Електричний |
| Ширина | 77 см мм |
- Ціна: 9 999 ₴









