Мультитренажер Strengthening tower MASTER Arés

- Немає в наявності
- Код: SPTmsmh0027
9 999 ₴
+380 (97) 404-04-09
Менеджер з продажу
- +380 (97) 849-29-86Менеджер по продажам
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Мульті тренажер - може використовуватися для: Грудей, глибина: 140 см, ширина: 106 см, висота: 195 см
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | MASTER |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 88 кг |
| Висота | 195 см мм |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Глибина | 140 см мм |
| Спеціальні | Thorax |
| Спеціальні особливості | Антиковзне регулювання, Регульоване |
| Ширина | 106 см мм |
- Ціна: 9 999 ₴




