Велотренажер MASTER Rotoped R08

- Немає в наявності
- Код: SPTmas021
9 999 ₴
+380 (97) 404-04-09
Менеджер з продажу
- +380 (97) 849-29-86Менеджер по продажам
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Стационарний велосипед з магнітним гальмом, маховик: 5кг, 8 рівнів інтенсивності, вага: 120кг
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | MASTER |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 22.5 kg |
| Вага маховика | 5 kg |
| Висота | 122 cm мм |
| Глибина | 83 cm мм |
| Вимірювання пульсу | З вбудованим монітором серцевого ритму |
| Кількість рівнів навантаження | 8 |
| Макс. зріст користувача | 185 cm |
| Максимальне навантаження | 120 kg кг |
| Настроювання | Регульована висота сидіння, Горизонтальні позиції сидіння |
| Обладнання | колеса, Дисплей |
| регулювання навантаження | ручна |
| Гальмівна система | Магнітний гальмо |
| Функції комп'ютера | Спажені калорії, Пульс |
| Ширина | 51 cm мм |
- Ціна: 9 999 ₴


