Спін-байк Housefit Racer 70

- Немає в наявності
- Код: SPThou0009
9 999 ₴
+380 (97) 404-04-09
Менеджер з продажу
- +380 (97) 849-29-86Менеджер по продажам
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Велотренажер - електронний, маховик: 20кг, 32 рівня навантаження, навантаження: 150кг
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | HouseFit |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 59 кг |
| Вага маховика | 20 кг |
| Висота | 115 см мм |
| Глибина | 121 см мм |
| Вимірювання пульсу | Грудний ремінь |
| Кількість рівнів навантаження | 32 |
| Макс. зріст користувача | 200 см |
| Максимальне навантаження | 150 кг кг |
| Налаштування | Регульована висота керма, Регульована висота сидіння, Горизонтальні позиції керма, Горизонтальні позиції сидіння, Нахил сідла |
| Обладнання | Тримач для пляшки, коліщатка, Дисплей, Гальмо, Тримач для планшета/смартфона |
| Спеціальні | Тиха робота |
| регулювання навантаження | Електронна |
| Режими | HRC, Відновлення |
| Гальмівна система | Магнітний гальмо |
| Функції комп'ютера | Спажені калорії, Відстань, Пульс, Швидкість, Час |
| Ширина | 53 см мм |
| Електроживлення | От сети |
- Ціна: 9 999 ₴









