Бігова доріжка Kubisport GB3400K з поручнями

- Немає в наявності
- Код: SPTpas030
9 999 ₴
+380 (97) 404-04-09
Менеджер з продажу
- +380 (97) 849-29-86Менеджер по продажам
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Бігова доріжка Залізяки по всій площі бігу; 12 програм бігу; 4-дюймовий LCD монітор; вантажопідйомність 100кг
| Основні | |
|---|---|
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 33 кг |
| Висота | 120 см мм |
| Глибина | 122 см мм |
| Довжина бігового полотна | 90 см |
| Вимірювання пульсу | На ручках |
| Кількість програм | 12 |
| Максимальне навантаження | 100 кг кг |
| Максимальна швидкість | 6 км/год |
| Максимальний нахил | 6 ° |
| Потужність двигуна | 1.5 л.с. (1,120 Вт) |
| Спеціальні | Спажені калорії, Дисплей, Вимірювання відстані, Вимірювання пульсу, Вимірювання швидкості, Відстеження часу |
| Під'єднання | USB |
| Тип | Моторний |
| Тип нахилу | Ручний |
| Ширина | 60 см мм |
- Ціна: 9 999 ₴
