Бігова доріжка LIFEFIT TM1290

- Немає в наявності
- Код: SPTlif054
9 999 ₴
+380 (97) 404-04-09
Менеджер з продажу
- +380 (97) 849-29-86Менеджер по продажам
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Бігова доріжка - мотор, швидкість до 6 км/год, 1.20 к.с., LCD дисплей, бігова поверхня 115 × 41 см, Bluetooth з'єднання, вантажопідйомність 90 кг, вага 26,2 кг
| Основні | |
|---|---|
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| У комплекті | Інструменти для збирання, Контролер, Олія/змащення |
| Вага | 26.2 kg |
| Місткість | 90 kg л |
| Висота | 15 cm мм |
| Глибина | 147 cm мм |
| Довжина бігового полотна | 115 cm |
| Кількість програм | 0 |
| Максимальна потужність | 1.2 HP (895.2 W) |
| Максимальна швидкість | 6 km/h |
| Максимальний нахил | 0 ° |
| Потужність двигуна | 0.6 HP (447.6 W) |
| Спеціальні | Застосунок, Bluetooth, коліщатка, Складаний, Підвісний, Без ручки |
| Під'єднання | Bluetooth |
| Тип | Мотор |
| Тип нахилу | Немає |
| Ширина | 60 cm мм |
- Ціна: 9 999 ₴






