Бігова доріжка Lifefit TM3200

- Немає в наявності
- Код: SPTif404
9 999 ₴
+380 (97) 404-04-09
Менеджер з продажу
- +380 (97) 849-29-86Менеджер по продажам
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Мотор бігової доріжки, максимальна швидкість до 14км/год, 1,25 к.с., ручний нахил, Bluetooth з'єднання, вантажопідйомність 100кг
| Основні | |
|---|---|
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| У комплекті | Інструменти для збирання, Олія/змащення |
| Вага | 35 кг |
| Місткість | 100 кг л |
| Висота | 119 см мм |
| Глибина | 151 см мм |
| Довжина бігового полотна | 120 см |
| Вимірювання пульсу | Нагрудний ремінь (не входить), На ручках |
| Кількість програм | 9 |
| Максимальна потужність | 2.5 л.с. (1,864.25 Вт) |
| Максимальна швидкість | 14 км/год |
| Потужність двигуна | 1.25 л.с. (932.13 Вт) |
| Спеціальні | Bluetooth, Спажені калорії, Колеса, Вимірювання пульсу, Складаний |
| Під'єднання | Bluetooth |
| Тип | Мотор |
| Тип нахилу | Ручний |
| Ширина | 67.5 см мм |
- Ціна: 9 999 ₴








