Еліптичний тренажер ZIPRO Hulk

- Немає в наявності
- Код: SPT16121
9 999 ₴
+380 (97) 404-04-09
Менеджер з продажу
- +380 (97) 849-29-86Менеджер по продажам
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Еліптичний тренажер - довжина кроку 30 см, 8 рівнів опору, маховик 8 кг, магнітне гальмо, макс. вага користувача: 150 кг
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Zipro |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 38.8 kg |
| Вага маховика | 8 kg |
| Довжина кроку | 30 cm |
| Кількість програм | 8 |
| Кількість рівнів навантаження | 8 |
| Контроль навантаження | Магнітний гальмо |
| Максимальне навантаження | 150 kg кг |
| Спеціальні | Спажені калорії, ролики, дисплей, Вимірювання пульсу, Кількість кроків |
- Ціна: 9 999 ₴









