Велотренажер Zipro Flame WM iConsole + електромагнітний

- Немає в наявності
- Код: SPTmor008
9 999 ₴
+380 (97) 404-04-09
Менеджер з продажу
- +380 (97) 849-29-86Менеджер по продажам
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Стационарний велосипед з електронним гальмом, маховик: 8кг, 32 налаштування інтенсивності, вага: 150кг
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Zipro |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 27.3 kg |
| Вага маховика | 8 kg |
| Висота | 49 cm мм |
| Глибина | 140 cm мм |
| Вимірювання пульсу | З вбудованим монітором серцевого ритму |
| Кількість рівнів навантаження | 32 |
| Максимальне навантаження | 150 kg кг |
| Настроювання | Регульована висота сидіння, Горизонтальні позиції сидіння |
| Обладнання | колеса, Дисплей, Тримач для планшета/смартфона |
| регулювання навантаження | Електронна |
| Функції комп'ютера | Відстань, Пульс, Швидкість, Час |
- Ціна: 9 999 ₴









