Еліптичний тренажер Housefit Motio 80

- Немає в наявності
- Код: SPThou0014
9 999 ₴
+380 (97) 404-04-09
Менеджер з продажу
- +380 (97) 849-29-86Менеджер по продажам
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Еліптичний тренажер -, 19кг маховик, магнітне гальмо, макс. вага користувача: 150кг
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | HouseFit |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 61.5 кг |
| Вага маховика | 19 кг |
| Висота | 159 см мм |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Глибина | 135 см мм |
| Кількість програм | 12 |
| Контроль навантаження | Магнітний гальмо |
| Максимальне навантаження | 150 кг кг |
| Спеціальні | Спажені калорії, коліщатка, дисплей, вимірювання пульсу |
| Стан | Нове |
| Ширина | 60 см мм |
- Ціна: 9 999 ₴









