Спін-байк Housefit Astra

- Немає в наявності
- Код: SPThou0011
9 999 ₴
+380 (97) 404-04-09
Менеджер з продажу
- +380 (97) 849-29-86Менеджер по продажам
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Велотренажер - механічний, маховик 25кг, 8 рівнів навантаження, навантаження: 150кг
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | HouseFit |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 66 kg |
| Вага маховика | 25 kg |
| Висота | 124 cm мм |
| Глибина | 125 cm мм |
| Вимірювання пульсу | Грудний ремінь |
| Макс. зріст користувача | 200 cm |
| Максимальне навантаження | 150 kg кг |
| Налаштування | Регулювання висоти керма, Регулювання висоти сидіння, Горизонтальні позиції керма, Горизонтальні позиції сидіння, Нахил сидіння |
| Обладнання | Тримач для пляшки, колеса, Дисплей, Регулювальні подушки, Тримач для планшета/смартфона |
| Спеціальні | Тиха робота |
| регулювання навантаження | ручна |
| Гальмівна система | Механічне гальмо |
| Функції комп'ютера | Спажені калорії, Відстань, Пульс, Швидкість, Час |
| Ширина | 54 cm мм |
| Електроживлення | От батареи |
- Ціна: 9 999 ₴








