Бігова доріжка Kettler Sprinter 1.1

- Немає в наявності
- Код: SPTkett22
9 999 ₴
+380 (97) 404-04-09
Менеджер з продажу
- +380 (97) 849-29-86Менеджер по продажам
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Двигун бігової доріжки, максимальна швидкість до 16км/год, 1,74 к.с., Bluetooth та ANT+ підключення, вага до 110кг
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | KETTLER |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 48 кг |
| Місткість | 110 кг л |
| Висота | 125 см мм |
| Глибина | 152 см мм |
| Довжина бігового полотна | 122 см |
| Вимірювання пульсу | Пояс (не входить), На ручках |
| Кількість програм | 40 |
| Максимальна потужність | 1.75 л.с. (1,304.98 Вт) |
| Максимальна швидкість | 16 км/год |
| Максимальний нахил | 0 ° |
| Потужність двигуна | 1.74 л.с. (1,295 Вт) |
| Спеціальні | Bluetooth, Спажені калорії, коліщатка, Дисплей |
| Під'єднання | ANT+, Bluetooth |
| Тип | Мотор |
| Тип нахилу | Немає |
| Ширина | 72 см мм |
- Ціна: 9 999 ₴




