Бігова доріжка Zipro Tekno

- Немає в наявності
- Код: SPTzip0043
9 999 ₴
+380 (97) 404-04-09
Менеджер з продажу
- +380 (97) 849-29-86Менеджер по продажам
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Двигун бігової доріжки, максимальна швидкість до 14км/год, 1,5 к.с., ручний ухил, вага до 120кг
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Zipro |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 42.6 кг |
| Висота | 132 см мм |
| Глибина | 155 см мм |
| Довжина бігового полотна | 120 см |
| Вимірювання пульсу | Грудний ремінь (не входить), На ручках |
| Кількість програм | 12 |
| Максимальна потужність | 2.5 HP (1,864.25 W) |
| Максимальна швидкість | 14 км/год |
| Максимальна вага | 120 кг |
| Потужність двигуна | 1.5 HP (1,118.55 W) |
| Спеціальні | Жирова маса, Спажені калорії, Колеса, Комп'ютер, Дисплей, Кількість кроків, З гумовим джгутом |
| Тип | Моторний |
| Тип нахилу | Ручний |
| Ширина | 68 см мм |
- Ціна: 9 999 ₴









