Бігова доріжка Lifefit TM1200

- Немає в наявності
- Код: SPTif406
9 999 ₴
+380 (97) 404-04-09
Менеджер з продажу
- +380 (97) 849-29-86Менеджер по продажам
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Мотор бігової доріжки, максимальна швидкість до 12км/год, 0,85 к.с., вага до 100кг
| Основні | |
|---|---|
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| У комплекті | Інструменти для збирання, Олія/змащення |
| Вага | 27 kg |
| Місткість | 100 kg л |
| Висота | 107.5 cm мм |
| Глибина | 144 cm мм |
| Довжина бігового полотна | 110 cm |
| Кількість програм | 3 |
| Максимальна потужність | 1.7 HP (1,267.69 W) |
| Максимальна швидкість | 12 km/h |
| Максимальний нахил | 0 ° |
| Потужність двигуна | 0.85 HP (633.85 W) |
| Спеціальні | колеса, Складаний, Підвісний |
| Тип | Мотор |
| Тип нахилу | Немає |
| Ширина | 64 cm мм |
- Ціна: 9 999 ₴









