Бігова доріжка Lifefit TM3100

- Немає в наявності
- Код: SPTif407
9 999 ₴
+380 (97) 404-04-09
Менеджер з продажу
- +380 (97) 849-29-86Менеджер по продажам
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Двигун бігової доріжки, максимальна швидкість до 12км/год, 1 к.с., ручний ухил, Bluetooth з'єднання, вага до 100кг
| Основні | |
|---|---|
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| У комплекті | Інструменти для збирання, Олія/змащення |
| Вага | 28 кг |
| Місткість | 100 кг л |
| Висота | 121 см мм |
| Глибина | 125 см мм |
| Довжина бігового полотна | 97 см |
| Вимірювання пульсу | На ручках |
| Кількість програм | 12 |
| Максимальна потужність | 2 л.с. (1,491.4 Вт) |
| Максимальна швидкість | 12 км/год |
| Потужність двигуна | 1 л.с. (745.7 Вт) |
| Спеціальні | Bluetooth, Спажені калорії, Дисплей, Вимірювання пульсу, Складаний, Підвішений |
| Під'єднання | Bluetooth |
| Тип | Мотор |
| Тип нахилу | Ручний |
| Ширина | 63 см мм |
- Ціна: 9 999 ₴








