Бігова доріжка Kubisport GB4500K

- Немає в наявності
- Код: SPTkub018
9 999 ₴
+380 (97) 404-04-09
Менеджер з продажу
- +380 (97) 849-29-86Менеджер по продажам
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Двигун бігової доріжки, максимальна швидкість до 22км/год, 5,92 к.с., електричний нахил, USB підключення, вантажопідйомність 140кг
| Основні | |
|---|---|
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Тип | Електрична |
| Користувальницькі характеристики | |
| У комплекті | Інструменти для збирання, Олія/змащення |
| Вага | 80 кг |
| Місткість | 140 кг л |
| Висота | 143 см мм |
| Глибина | 189 см мм |
| Довжина бігового полотна | 135 см |
| Вимірювання пульсу | На ручках |
| Кількість програм | 12 |
| Максимальна потужність | 6 л.с. (4,474.2 Вт) |
| Максимальна швидкість | 22 км/год |
| Максимальний нахил | 5.7 ° |
| Потужність двигуна | 5.92 л.с. (4,413 Вт) |
| Спеціальні | Жирова маса, Спажені калорії, Дисплей, Вимірювання пульсу |
| Під'єднання | USB |
| Тип нахилу | Електричний |
| Ширина | 83 см мм |
- Ціна: 9 999 ₴

