Еліптичний тренажер Housefit Motio 80 iTrain

- Немає в наявності
- Код: SPThou0015
9 999 ₴
+380 (97) 404-04-09
Менеджер з продажу
- +380 (97) 849-29-86Менеджер по продажам
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Еліптичний тренажер - довжина кроку 40 см, маховик 19 кг, магнітне гальмо, макс. вага користувача: 150 кг
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | HouseFit |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 70 кг |
| Вага маховика | 19 кг |
| Висота | 163 см мм |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Глибина | 139 см мм |
| Довжина кроку | 40 см |
| Кількість програм | 21 |
| Контроль навантаження | Магнітний гальмо |
| Максимальне навантаження | 150 кг кг |
| Спеціальні | Застосунок, Bluetooth, Спажені калорії, ролики, комп'ютер, Дисплей, Вимірювання пульсу |
| Ширина | 68 см мм |
- Ціна: 9 999 ₴









