Бігова доріжка Stormred Walking Pad 12км/год ручне регулювання нахилу

- Немає в наявності
- Код: STR_WP_12NF
9 999 ₴
+380 (97) 404-04-09
Менеджер з продажу
- +380 (97) 849-29-86Менеджер по продажам
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Бігова доріжка - мотор, можливість нахилу (5, 7 та 9 %), транспортні колеса, сталевий каркас, зрозумілий дисплей, складана ручка, пульт дистанційного керування, тримач для телефону/планшета, запобіжник, швидкість 1-12 км/год, (макс. 6 км/год з складеною ручкою, макс. 12 км/год з поручнем), макс. потужність мотора 2 к.с., вантажопідйомність 120 кг, площа стрічки 112 × 41 см, вага 26 кг
| Основні | |
|---|---|
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| У комплекті | Інструменти для збирання, контролер, олива/змащення, захисний замок |
| Вага | 26 kg |
| Місткість | 120 kg л |
| Висота | 110 cm мм |
| Глибина | 124 cm мм |
| Довжина бігового полотна | 112 cm |
| Максимальна потужність | 2 HP (1,491.4 W) |
| Максимальна швидкість | 12 km/h |
| Максимальний нахил | 9 ° |
| Потужність двигуна | 0.75 HP (559.28 W) |
| Спеціальні | Спажені калорії, коліщатка, дисплей, вимірювання відстані, складаний запобіжник, вимірювання швидкості, відстеження часу |
| Тип | Мотор |
| Тип нахилу | Електричний |
| Ширина | 64 cm мм |
- Ціна: 9 999 ₴






