Велотренажер Kettler Tour 300

- Немає в наявності
- Код: SPTkett16
9 999 ₴
+380 (97) 404-04-09
Менеджер з продажу
- +380 (97) 849-29-86Менеджер по продажам
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Стаціонарний велосипед з магнітним гальмом, електронне гальмо, маховик: 8кг, 24 налаштування інтенсивності, вага: 130кг
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | KETTLER |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 34.8 kg |
| Вага маховика | 8 kg |
| Висота | 147 cm мм |
| Глибина | 99 cm мм |
| Вимірювання пульсу | Грудний ремінь, З вбудованим монітором серцевого ритму |
| Кількість рівнів навантаження | 24 |
| Макс. зріст користувача | 195 cm |
| Максимальне навантаження | 130 kg кг |
| Настроювання | Регульована висота сидіння, Нахил керма, Горизонтальні позиції сидіння |
| Обладнання | колеса, Дисплей, Тримач для планшета/смартфона |
| Спеціальні | Тиха робота |
| регулювання навантаження | Електронна |
| Режими | Жирова маса, HRC, Відновлення |
| Гальмівна система | Магнітний гальмо |
| Функції комп'ютера | Спажені калорії, Швидкість, Час |
| Ширина | 54 cm мм |
| Електроживлення | От сети |
- Ціна: 9 999 ₴




