Велотренажер Kettler Axos Avior P чорний

- Немає в наявності
- Код: SPTkett18
9 999 ₴
+380 (97) 404-04-09
Менеджер з продажу
- +380 (97) 849-29-86Менеджер по продажам
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Стаціонарний велосипед з магнітним гальмом, електронне гальмо, маховик: 9кг, 16 рівнів інтенсивності, вага: 130кг
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | KETTLER |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 34 кг |
| Вага маховика | 9 кг |
| Місткість | 130 кг л |
| Висота | 146 см мм |
| Глибина | 90 см мм |
| Вимірювання пульсу | Грудний ремінь, З вбудованим монітором серцевого ритму |
| Кількість ступенів навантаження | 16 |
| Макс. зріст користувача | 195 см |
| Настроювання | Регульована висота сидіння, Нахил керма, Горизонтальні позиції сидіння |
| Обладнання | колеса, Дисплей |
| Спеціальні | Тиха робота |
| регулювання навантаження | Електронна |
| Режими | HRC, Ручний, Відновлення |
| Гальмівна система | Магнітний гальмо |
| Функції комп'ютера | Спажені калорії, Швидкість, Час |
| Ширина | 60 см мм |
| Електроживлення | От сети |
- Ціна: 9 999 ₴




