Бігова доріжка Stormred WalkingPad PRO

- Немає в наявності
- Код: STR_WP_C251B
9 999 ₴
+380 (97) 404-04-09
Менеджер з продажу
- +380 (97) 849-29-86Менеджер по продажам
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Бігова доріжка - мотор, транспортні колеса, сталевий каркас, чіткий дисплей, складана ручка, пульт дистанційного керування, Bluetooth динамік, запобіжник, швидкість 1.2-8.5 км/год, потужність двигуна 2 к.с., вантажопідйомність 115 кг, площа стрічки 110 × 40 см, вага 23,5 кг
| Основні | |
|---|---|
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| У комплекті | Пульт, батарея пульта, олива/змащення, захисний замок |
| Вага | 23.5 kg |
| Місткість | 115 kg л |
| Висота | 17 cm мм |
| Глибина | 150 cm мм |
| Довжина бігового полотна | 110 cm |
| Максимальна потужність | 2 HP (1,491.4 W) |
| Максимальна швидкість | 8.5 km/h |
| Потужність двигуна | 2 HP (1,491.4 W) |
| Спеціальні | Спажені калорії, коліщатка, дисплей, динамік |
| Тип | Мотор |
| Тип нахилу | Немає |
| Ширина | 65 cm мм |
- Ціна: 9 999 ₴




