Спін-байк Kubisport BC4640K

- Немає в наявності
- Код: SPTkub015
9 999 ₴
+380 (97) 404-04-09
Менеджер з продажу
- +380 (97) 849-29-86Менеджер по продажам
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Велотренажер - маховик 18 кг, подшипники в центральной оси, алюминиевые педали с подшипниками, максимальная нагрузка 130 кг, тихий резиновый ремень
| Основні | |
|---|---|
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 43 кг |
| Вага маховика | 18 кг |
| Місткість | 130 кг л |
| Висота | 112 см мм |
| Глибина | 110 см мм |
| Вимірювання пульсу | З вбудованим монітором серцевого ритму |
| Макс. зріст користувача | 192 см |
| Обладнання | Пляшка, Тримач для пляшки, Колеса |
| Опції налаштування | Нахил керма, Горизонтальні позиції керма, Горизонтальні позиції сидіння |
| Спеціальні | Тиха робота |
| регулювання навантаження | ручна |
| Режими | Ручний |
| Гальмівна система | Механічне гальмо |
| Функції комп'ютера | Спажені калорії, Відстань, Пульс |
| Ширина | 48 см мм |
| Електроживлення | Робота від батареї |
- Ціна: 9 999 ₴







