Бігова доріжка Kubisport Flat без нахилу

- Немає в наявності
- Код: SPTpas022
9 999 ₴
+380 (97) 404-04-09
Менеджер з продажу
- +380 (97) 849-29-86Менеджер по продажам
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Двигун бігової доріжки, максимальна швидкість до 12км/год, 1,2 к.с., вага до 100кг
| Основні | |
|---|---|
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 27 кг |
| Висота | 120 см мм |
| Глибина | 112 см мм |
| Довжина бігового полотна | 100 см |
| Вимірювання пульсу | На ручках |
| Кількість програм | 12 |
| Максимальна потужність | 2 л.с. (1,491.4 Вт) |
| Максимальна швидкість | 12 км/год |
| Максимальна вага користувача | 100 кг |
| Потужність двигуна | 1.2 л.с. (894.84 Вт) |
| Спеціальні | Спажені калорії, Вимірювання пульсу |
| Тип | Електричний |
| Тип нахилу | Немає |
| Ширина | 60 см мм |
- Ціна: 9 999 ₴



