Бігова доріжка Urevo Spacewalk E3S з ручним нахилом

- Немає в наявності
- Код: SPTure06
9 999 ₴
+380 (97) 404-04-09
Менеджер з продажу
- +380 (97) 849-29-86Менеджер по продажам
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Бігова доріжка - мотор, швидкість до 6 км/год, потужність двигуна 2,25 к.с., чіткий дисплей, 3% ручний нахил, вантажопідйомність 120 кг, Bluetooth з'єднання з мобільним додатком, дистанційне керування
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Urevo |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| У комплекті | Контролер, Олія/змащення |
| Вага | 18.5 kg |
| Місткість | 120 kg л |
| Висота | 12.4 cm мм |
| Глибина | 121 cm мм |
| Довжина бігового полотна | 100 cm |
| Кількість програм | 5 |
| Максимальна потужність | 2.25 HP (1,677.83 W) |
| Максимальна швидкість | 6 km/h |
| Потужність двигуна | 2.25 HP (1,677.83 W) |
| Спеціальні | Застосунок, Bluetooth, Спажені калорії, коліщатка, Дисплей, Без ручки |
| Під'єднання | Bluetooth |
| Тип | Мотор |
| Тип нахилу | Ручний |
| Ширина | 53 cm мм |
- Ціна: 9 999 ₴






