Бігова доріжка Urevo U1 Walking Treadmill

- Немає в наявності
- Код: SPTure03
9 999 ₴
+380 (97) 404-04-09
Менеджер з продажу
- +380 (97) 849-29-86Менеджер по продажам
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Бігова доріжка, мотор, швидкість до 6 км/год, потужність двигуна 2,25 к.с., чіткий дисплей, вантажопідйомність 120 кг, вага 25 кг
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Urevo |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| У комплекті | Інструменти для збирання, Контролер, батарея контролера, Олія/змазка |
| Вага | 24.95 kg |
| Місткість | 120.2 kg л |
| Висота | 10.67 cm мм |
| Глибина | 148.59 cm мм |
| Довжина бігового полотна | 125 cm |
| Кількість програм | 2 |
| Максимальна потужність | 2.25 HP (1,677.83 W) |
| Максимальна швидкість | 6 km/h |
| Потужність двигуна | 2.25 HP (1,677.83 W) |
| Спеціальні | Спажені калорії, Дисплей, Кількість кроків, Без ручки |
| Тип | Електродвигун |
| Тип нахилу | Немає |
| Ширина | 55.12 cm мм |
- Ціна: 9 999 ₴









