Душова кабіна New Trendy Prime 120x80 D0817A+D0341B

- В наявності
- Код: 180639588
59 332 ₴
+380 (97) 404-04-09
Менеджер з продажу
- +380 (97) 849-29-86Менеджер по продажам
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Душова кабіна PRIME COPPER BRUSHED 120x80 права New Trendy. Обробка в кольорі мідного шліфування. Складається з: Розсувні двері праві 120. +. Бокова стінка 80. Серія душових кабін PRIME COPPER BRUSHED від компанії New Trendy - це класична елегантність. Мінімалістичний характер кабіни - це результат поєднання елементів у мідному шліфованому кольорі з великими, гладкими площинами скла. Сира, економна у формі, сучасна та унікальна - такою є нова колекція кабін PRIME. Реальні розміри до зовнішнього краю профілю: Діапазон регулювання A 117,5-121,5 см. Діапазон регулювання B...
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | New Trendy |
| Стан | Новий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Размеры | |
| Ширина | 120 мм |
| Висота | 200 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довгий бік | 120 см |
| Коротка сторона | 80 |
| Марка | New Trendy |
| Тип | Прямокутні |
| Тип входу | Зсувні двері |
| Товщина скла | 6 мм |
- Ціна: 59 332 ₴
