Душова кабіна New Trendy Eventa чорна хром 120x33см EXK6312+EXK6318

- В наявності
- Код: 157123084
66 346 ₴
+380 (97) 404-04-09
Менеджер з продажу
- +380 (97) 849-29-86Менеджер по продажам
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Новий трендовий Eventa 120x33 Black Chrom EXK6312+EXK6318. Душові кабіни є важливим елементом сучасних ванних кімнат, поєднуючи функціональність з елегантним дизайном. Модель Eventa розмірами 120x33 см пропонує унікальні рішення, які підвищують комфорт щоденного використання. При виборі кабіни варто звернути увагу на різноманітні аспекти, такі як матеріали виготовлення, спосіб монтажу та інноваційні функції, які можуть значно покращити купання. Матеріали та виконання. Модель Eventa ретельно спроектована, що забезпечує її довговічність та естетику. Використано безпечну,...
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | New Trendy |
| Стан | Новий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Размеры | |
| Ширина | 120 мм |
| Висота | 200 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довгий бік | 120 см |
| Коротка сторона | 120 |
| Марка | New Trendy |
| Оздоблення скла/скел | Прозоре |
| Тип | Walk-in |
| Тип входу | Walk-in |
- Ціна: 66 346 ₴
