Душова кабіна Radaway Modo Sl Black II чорна 90см 103190945401L

- В наявності
- Код: 153908514
23 072 ₴
+380 (97) 404-04-09
Менеджер з продажу
- +380 (97) 849-29-86Менеджер по продажам
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Натисніть і перевірте нашу компанію: Modo SL Black II. Кабіни серії Modo SL Black - це ідеальний вибір для ванних кімнат. Чорний колір асоціюється з розкішшю, класом та вишуканим смаком. Чудово поєднується з іншими кольорами у ванній кімнаті і має здатність бути як на першому плані, так і гармонійно вписуватися, стаючи тонким акцентом у найкращому виконанні. Завдяки використанню стабілізатора кутового L, конструкція кабіни набуває додаткової легкості. Переваги кабіни Modo SL Black II: Безпечне, загартоване скло товщиною 8 мм, що відповідає нормі PN:EN 12150:1...
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Radaway |
| Стан | Новий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Размеры | |
| Висота | 200 мм |
| Довжина | 90 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Мoдель | Modo SL Black II |
| Оздоблення скла | Прозоре |
| Тип | Walk-in |
| Тип входу | Walk-in |
| Товщина скла | 8 мм |
- Ціна: 23 072 ₴









