Душова кабіна Huppe Desing Pure Walkin 100x200 8P1107092322

- В наявності
- Код: 105958118
24 972 ₴
+380 (97) 404-04-09
Менеджер з продажу
- +380 (97) 849-29-86Менеджер по продажам
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Huppe Design Pure Walkin 100X200 (8P1107092322). Душові кабіни - це ключовий елемент кожної сучасної ванної кімнати, що поєднує в собі функціональність та естетику. Обираючи відповідну кабіну, варто звернути увагу на багато аспектів, які впливають на комфорт щоденного використання та загальний вигляд нашого простору. Одним з таких продуктів є кабіна walk-in. Huppe Design Pure, яка чудово виконує свою роль, додаючи елегантності кожній ванній кімнаті. Матеріали та оздоблення. Ця модель виконана з високоякісного загартованого скла товщиною 6 мм, що забезпечує...
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Huppe |
| Стан | Новий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Размеры | |
| Ширина | 100 мм |
| Висота | 200 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довгий бік | 100 см |
| Коротка сторона | 100 |
| Мoдель | Design Pure 4-kąt |
| Оздоблення скла/скла | Прозоре |
| Тип | Walk-in |
| Тип входу | Walk-in |
- Ціна: 24 972 ₴
