Душова кабіна Deante Funkia Evo 80см титанові KYP_D088P

- В наявності
- Код: 186263257
15 482 ₴
+380 (97) 404-04-09
Менеджер з продажу
- +380 (97) 849-29-86Менеджер по продажам
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Форма півкола. Обробка титановою. Висота [мм] 1950. Ширина [мм] 800. Обробка скла прозора. Випадні нижні ролики Так. Діапазон регулювання до [мм] 20. Товщина загартованого скла [мм] 5. Маскування монтажних елементів Так. Можливість монтажу без піддону Так. Швидкий монтаж за допомогою кліпсів Так. Подвійні підшипникові верхні ролики Так. Профілі, що вирівнюють кривизну стін Так. Гідрофобне покриття Active Cover, що полегшує стікання води по склу. Можливість застосування спеціального препарату Active Cover. Подвійні підшипникові верхні ролики. Нижні ролики дозволяють на випуск...
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Deante |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Размеры | |
| Ширина | 80 мм |
| Висота | 195 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довгий бік | 80 см |
| Коротка сторона | 80 |
| Оздоблення скла | Прозоре |
| Тип | Напівкруглі та 1/4 кола |
| Тип входу | Зсувні двері |
| Товщина скла | 5 мм |
- Ціна: 15 482 ₴
