Душова кабіна Deante Funkia Evo 90см титанові KYC_D099P

- В наявності
- Код: 186263260
15 482 ₴
+380 (97) 404-04-09
Менеджер з продажу
- +380 (97) 849-29-86Менеджер по продажам
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Форма квадрат. Обробка титанове. Висота [мм] 1950. Ширина [мм] 900. Обробка скла прозоре. Випадні нижні ролики Так. Діапазон регулювання до [мм] 20. Товщина загартованого скла [мм] 5. Маскування монтажних елементів Так. Можливість монтажу без піддону Так. Швидкий монтаж за допомогою кліпсів Так. Подвійні підшипникові верхні ролики Так. Профілі, що вирівнюють кривизну стін Так. Гідрофобне покриття Active Cover, що полегшує стікання води по склу. Можливість застосування спеціального препарату Active Cover Подвійні підшипникові верхні ролики. Нижні ролики дозволяють знімати двері і...
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Deante |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Размеры | |
| Ширина | 90 мм |
| Висота | 195 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довгий бік | 90 см |
| Коротка сторона | 90 |
| Марка | Deante |
| Оздоблення скла | Прозоре |
| Тип | Квадратні |
| Тип входу | Розсувні двері |
| Товщина скла | 5 мм |
- Ціна: 15 482 ₴
