Дитяче ліжко на антресолі Vidaxl з вежою синє 80x200см

- Немає в наявності
- Код: 162886875
9 999 ₴
+380 (97) 404-04-09
Менеджер з продажу
- +380 (97) 849-29-86Менеджер по продажам
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Ліжко на антресолі виготовлене з масиву соснового дерева і спроектоване так, щоб приносити радість і одночасно оптимізувати використання простору. Стабільна дерев'яна конструкція: це підвісне ліжко виготовлене з масиву соснового дерева, що забезпечує стабільність і довговічність. Має просту структуру волокон, а сучки надають йому унікальний, рустикальний вигляд. Максимальне використання простору: це односпальне ліжко на підвищенні знаходиться на висоті 87 см над землею, забезпечуючи достатньо місця для зберігання або ігор. Цю площу можна використовувати для розміщення...
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | vidaXL |
| Стан | Новий |
| Колір | Синій |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота ліжка | 87 см |
| Довжина ліжка | 200 см |
| Матеріал | Дерево |
| Тип | Двоярусні ліжка |
| Ширина ліжка | 80 см |
- Ціна: 9 999 ₴



