Комод білий деревоподібний Vidaxl 3-частинний 3115780

- В наявності
- Код: 137975449
13 916 ₴
+380 (97) 404-04-09
Менеджер з продажу
- +380 (97) 849-29-86Менеджер по продажам
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Vidaxl 3-Частинний Комод Білий Матеріал Деревинопохідний. Шафи стоячі є невід'ємним елементом кожного функціонального інтер'єру. Пропонують не лише практичні рішення для зберігання, але й додають шарму та стилю кожному приміщенню. Обираючи відповідну шафу, можемо розраховувати на зручність використання та естетичне доповнення оформлення. У наведеному описі дізнаєшся більше про деталі та переваги, пов'язані з використанням. комоди Vidaxl. Надійне виконання та ідеальні розміри. Vidaxl комода. була виготовлена з міцного матеріалу деревинопохідного, який є як. витривалим...
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | vidaXL |
| Матеріал | Пластик |
| Стан | Новий |
| Колір | Білий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Размеры | |
| Ширина | 60 мм |
| Висота | 70 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Глибина | 30 мм |
- Ціна: 13 916 ₴
