Тумба коричнева з масиву сосни та натурального ротангу 60x30x75см

- В наявності
- Код: 146881205
9 534 ₴
+380 (97) 404-04-09
Менеджер з продажу
- +380 (97) 849-29-86Менеджер по продажам
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Ця практична шафа створена з думкою про задоволення ваших різних потреб і є ідеальним доповненням до вашої кімнати. Тривалий матеріал: деревоподібний матеріал має виняткову якість і гладку поверхню, а також характеризується міцністю, стабільністю та стійкістю до вологи. Багато місця для зберігання: обладнана 2 ящиками та 2 відділеннями, шафа пропонує безліч місця для зберігання та впорядкування різних речей повсякденного вжитку під рукою. Крім того, натуральний візерунок ротанга на дверцятах додає їй додаткової краси. Ніжки з масиву сосни: дерев'яні ніжки...
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | vidaXL |
| Стан | Новий |
| Колір | Коричневий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Размеры | |
| Ширина | 60 мм |
| Висота | 75 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Глибина | 30 мм |
| Матеріал | Пластик, Ротанг, Масивне дерево, Масивна сосна |
- Ціна: 9 534 ₴





