Світильник SLV by Spotline Lline світлодіодний 10W 3000K IP44 сріблястий анодований (1001300)

- В наявності
- Код: 77548616
22 737 ₴
+380 (97) 404-04-09
Менеджер з продажу
- +380 (97) 849-29-86Менеджер по продажам
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
L-LINE 60 LED, настінний та стельовий світильник, IP44, 3000K, 820lm, сріблястий. Загальний світловий потік= 820 lm Температура кольору (Кельвін)= 3000 K теплий білий. Світильник L-LINE 60, оснащений LED-модулем з теплим білим світлом, є відмінним LED-рішенням для освітлення основних приміщень завдяки високій потужності LED. Проста та елегантно виглядаюча діода L-LINE LED доступна в білому, сріблястому та сірому кольорах. Світильник призначений для прямого підключення до мережі 230 V. Увага! Опис цього продукту був автоматично перекладений. Якщо ми можемо покращити його завдяки...
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | SLV |
| Стан | Новий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Размеры | |
| Ширина | 7 мм |
| Висота | 7 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Глибина | 7 мм |
| Додаткова інформація | З лампочкою в комплекті |
| Кількість джерел світла | Інші |
| Максимальна потужність лампочки | 10 Вт |
| Матеріал | Пластик, алюміній |
| Поміщення | Ванна |
| Стиль | Сучасний |
| Тип | Бра |
| Колір | Сріблястий |
| Колірна температура | 3000K |
| Цоколь | LED |
| Енергетичний клас | A |
- Ціна: 22 737 ₴


