Надувна дошка для плавання Neo Sport SUP Paddle Aquasurf 320см біла

- В наявності
- Код: 183723027
14 330 ₴
+380 (97) 404-04-09
Менеджер з продажу
- +380 (97) 849-29-86Менеджер по продажам
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Дошка SUP для плавання Aquasurf. Neo-Sport. 170200. Найкращий вибір для ентузіастів SUP! Незабутні враження. — дошка SUP це гарантія радості на воді. Комплект. — у комплекті весло, насос, серфінгова ліска (leash) та рюкзак. Зручність використання. — легка та портативна дошка SUP, готова до будь-якої пригоди. Обладнання та переваги дошки SUP Aquasurf. Насос. ручний у комплекті. Регульоване. алюмінієве весло. Рюкзак для. легкого зберігання. дошки. Серфінгова ліска. (leash). Плавник. для кращої стабільності. Ремонтний набір. Висока. маневреність і легкість. , ідеальна для спокійної води та малих...
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Neo-Sport |
| Стан | Новий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Размеры | |
| Ширина | 10 мм |
| Довжина | 10 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Марка | Neo-Sport |
| Мoдель | Neo-Sport |
| Товщина | 10 мм |
| Колір | Біла |
- Ціна: 14 330 ₴





