Акумулятор AGM AGM 12V 75Ah 260x170x205мм MW 75-12h

- В наявності
- Код: 86891502
16 821 ₴
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Акумулятор MWP 75-12h (Long Life, 12V-75ah, Bolt M6L). MW POWER. Акумулятор AGM MWP 75-12h (12V, 75Ah, VRLA). MWP 75-12h - це безобслуговий акумулятор AGM, виготовлений за технологією VRLA, призначений для буферної та циклічної роботи. Характеризується великою стійкістю до глибоких розрядів і високим терміном служби, завдяки чому ідеально підходить для живлення систем UPS, автоматики, портативних пристроїв та сонячних установок. Технічна специфікація. Номінальна напруга: 12V. Номінальна ємність: 75Ah. Ємність при 25°C і напрузі відсічення 10.2V: 20h: 80Ah. 10h: 75Ah. 5h: 64Ah...
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | MW |
| Стан | Новий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Размеры | |
| Довжина | 260 мм |
| Параметры сети | |
| Напруга | 12 В |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота (мм).1 | 202 |
| Місткість | 75 Ah |
| Мoдель | 12V/75AH-MWP |
| Тип | AGM |
| Ширина (мм).1 | 170 |
- Ціна: 16 821 ₴
