Мийка Blanco Andano 340-U з автоматичним клапаном Infino 522956

- В наявності
- Код: 51190303
21 961 ₴
+380 (97) 404-04-09
Менеджер з продажу
- +380 (97) 849-29-86Менеджер по продажам
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Підвісна раковина Balnco ANDANO 340-U нержавіюча сталь з автоматичним сифоном InFino 522956. Гармонія нержавіючої сталі. Унікальне поєднання візуальних і функціональних елементів. Сучасний вигляд завдяки гармонійному поєднанню кутів і обробки в полірованій сталі. Раковина оснащена переливом C-overflow® і системою зливу InFino® - елегантно інтегрована і надзвичайно легка в обслуговуванні. Простора чаша забезпечує максимальне використання простору. Включено в ціну. зливово-переливна арматура, пробка 3 1/2" InFino® з сіткою, автоматична пробка в основній чаші з...
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Blanco |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Размеры | |
| Ширина | 38 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довгий бік | 44 см |
| Кількість камер | 1 камерна |
| Коротка сторона | 38 |
| Матеріал | Сталевий |
| Мінімальна ширина шафи | 40 см |
| Монтаж | Підвісний |
| Сушарка | Без сушарки |
| Тип корка | З автоматичним корком |
| Форма | Прямокутний |
| Колір | Сріблястий |
- Ціна: 21 961 ₴




