Мийка Villeroy&Boch Subway 60 права камера ivory 671201FU

- В наявності
- Код: 18014228
61 326 ₴
+380 (97) 404-04-09
Менеджер з продажу
- +380 (97) 849-29-86Менеджер по продажам
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Villeroy&Boch Subway 60 права комора invory 671201FU. Мийки є ключовим елементом обладнання кухні, поєднуючи функціональність з естетикою. Вибір відповідної моделі має значний вплив на комфорт щоденного використання та стиль інтер'єру. Серед доступних на ринку продуктів, мийка Villeroy&Boch Subway 60. вирізняється елегантним виглядом та практичними рішеннями, які задовольнять навіть найвимогливіших користувачів. Варто звернути увагу на ключові характеристики, які визначають цю мийку, зокрема матеріали, розміри та системи відведення води. Розміри та глибина...
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Villeroy & Boch |
| Матеріал | Кераміка |
| Стан | Новий |
| Колір | Бежевий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Размеры | |
| Ширина | 100 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Глибина чаші | 20 см |
| Додаткова інформація | Піддон |
| Кількість чаш | 1,5 чаши |
| Коротка сторона | 51 |
| Мінімальна ширина шафи | 60 см |
| Монтаж | Накладний |
| Піддон | Піддон без зливу |
| Форма | Прямокутний |
- Ціна: 61 326 ₴

