Мийка Marmorin CARME 130 260130020011

- В наявності
- Код: 2307564
41 864 ₴
+380 (97) 404-04-09
Менеджер з продажу
- +380 (97) 849-29-86Менеджер по продажам
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Умивальник Marmorin CARME 130 260130020011. Категорія умивальників є надзвичайно різноманітною, пропонуючи моделі, що відповідають різним потребам і стилям інтер'єру. Від класичних підвісних умивальників до сучасних моделей стільникових, кожен знайде щось для себе. Ключовим елементом є вибір відповідної моделі, яка не тільки відповідатиме естетичним, але й функціональним вимогам. Елегантна форма і розмір. Умивальник Marmorin CARME 130 характеризується прямокутною формою, яка ідеально вписується в сучасні ванні кімнати. Її вражаючі розміри – ширина 130 см, висота 15...
| Размеры | |
|---|---|
| Вага | 26 кг |
| Ширина | 130 мм |
| Висота | 15 мм |
| Основні | |
| Стан | Новий |
| Спосіб установки | Настільний |
| Колір | Білий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Виробник | Marmorin |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал | Мрамор |
| Отвір для змішувача | З отвором |
| Оздоблення | Гладка |
| Перелив | Без перелива |
| Форма | Прямокутна |
- Ціна: 41 864 ₴

