Смартфон Motorola Moto G86 5G 8/256GB червоний

- В наявності
- Код: 185204124
15 469 ₴
+380 (97) 404-04-09
Менеджер з продажу
- +380 (97) 849-29-86Менеджер по продажам
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Motorola |
| Стан | Новий |
| Колір | Червоний |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Размеры | |
| Висота | 161 мм |
| Ширина | 74.4 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Аудіоформати | MP4 |
| Версія Bluetooth | v5.4 |
| Версія ПЗ | Android 15 |
| Вага | 185 |
| Внутрішня пам'ять | 256 |
| Вбудована цифрова камера | 50 Мпікс |
| Друга камера ззаду | 8 Мп |
| датчики | Акселерометр, Датчик світла, Гіроскоп, Гравітаційний, Датчик відбитків пальців, Сканер облич, Компас, GPS |
| Додаткові функції | Швидке заряджання |
| Ємність батареї | 5200mAh |
| Захист дисплея | Corning Gorilla Glass 7i |
| Кількість камер ззаду | 2 |
| Кількість камер спереду | 1 |
| Кількість ядер процесора | 8 |
| Мoдель | G86 5G |
| Модель процесора | MediaTek Dimensity 7300 |
| Навігація | GPS, GLONASS |
| Оперативна пам'ять | 8 |
| Операційна система | Android |
| Передавання даних | 5 г |
| Роздільна здатність записуваних відео | 4K |
| Дозвіл екрану | 2712x1220 |
| Роз'єми | USB-C |
| Зв'язок | Модуль Wi-Fi, Bluetooth, NFC |
| Ступінь захисту IP | IP68, IP69, MIL-STD-810H |
| Знімний корпус | Немає |
| Технологія батареї | Li-Po |
| Технологія дисплея | P-OLED |
| Тип SIM-картки | eSIM |
| Тип карти пам'яті | microSD |
| Товщина | 7.8 мм |
| Фронтальна камера | 32 Мп |
| Функції камери | Макро, Сірійні знімки, Панорама, Виявлення облич, Автофокус, Цифрова стабілізація зображення, HDR, Геотеггінг, Оптична стабілізація зображення, Цифрове збільшення, Діафрагма f/2.2, Діафрагма f/1.8 |
| Колірна версія | Червоний |
| Частота оновлення екрана | 120 Hz Гц |
- Ціна: 15 469 ₴









