Смартфон CMF by Nothing Phone 2 Pro 8/128GB білий

- В наявності
- Код: 182960697
16 553 ₴
+380 (97) 404-04-09
Менеджер з продажу
- +380 (97) 849-29-86Менеджер по продажам
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
CMF by Nothing Phone 2 Pro 8/128GB Білий. Модель. CMF by Nothing Phone 2 Pro 8/128GB Білий. це сучасний смартфон, який поєднує в собі. високу продуктивність. ,. просунутий фотоапарат. та інноваційні функції. Завдяки використанню сучасних технологій, користувачі можуть насолоджуватися яскравими враженнями під час використання цього пристрою, який ідеально підійде для повсякденного життя. Фотоапарат. Цей смартфон оснащений. просунутим системою камер. Головна камера з роздільною здатністю. 50 Мпікс. з ширококутним об'єктивом дозволяє робити знімки високої якості...
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Nothing |
| Стан | Новий |
| Колір | Білий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Размеры | |
| Висота | 164 мм |
| Ширина | 78 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 185 |
| Внутрішня пам'ять | 128 |
| Вбудована цифрова камера | 50 Мпікс |
| датчики | Сканер обличчя |
| Додаткові функції | Dual SIM |
| Ємність батареї | 5000mAh |
| Код виробника | A10400193 |
| Марка | Nothing |
| Мoдель | CMF PHONE 2 PRO 5G |
| Навігація | GPS, GLONASS, Galileo, BeiDou, QZSS |
| Оперативна пам'ять | 8 |
| Операційна система | Android |
| Передавання даних | 5 г |
| Роздільна здатність записуваних відео | 4K |
| Дозвіл екрану | 3840x2160 |
| Роз'єми | USB-C |
| Зв'язок | Модуль Wi-Fi, NFC |
| Ступінь захисту IP | IP54 |
| Технологія батареї | Li-Ion |
| Технологія дисплея | AMOLED |
| Тип SIM-картки | nanoSIM |
| Фронтальна камера | 16 Мп |
| Функції AI | Да |
| Колірна версія | Білий |
| Частота оновлення екрана | 120 Гц |
- Ціна: 16 553 ₴



