Намет Fjord Nansen Korsyka III Compact

- В наявності
- Код: 71358928
14 304 ₴
+380 (97) 404-04-09
Менеджер з продажу
- +380 (97) 849-29-86Менеджер по продажам
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Fjord Nansen Korsyka III Compact. Намет. Fjord Nansen Korsyka III Compact. це ідеальне рішення для любителів кемпінгу, які цінують комфорт і функціональність. Він забезпечує не лише укриття від змінних погодних умов, але й простір для відпочинку та релаксації. Завдяки продуманій конструкції та високоякісним матеріалам, ця модель безумовно відповідає вимогам навіть найвимогливіших користувачів. Вміст і розміри. Ця модель була спроектована з розрахунком на три особи. Завдяки розмірам спальні, що становлять 220 см в довжину і 175 см...
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Fjord Nansen |
| Стан | Новий |
| Колір | Сірий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Користувальницькі характеристики | |
| Водонепроникність підлоги | 6000 мм |
| Водонепроникність тенту | 3000 мм |
| Каркас | Внутрішній |
| Кількість входів | 1 |
| Кількість місць | 3 — місцева |
| Конструкція | Двошарова (з тентом) |
| Максимальна внутрішня висота | 115 см |
| Матеріал каркаса | Скловолокно |
| Мoдель | Korsyka III |
| Тип | Сімейна |
- Ціна: 14 304 ₴
