Конструктор COBI Historical Collection паротяг Flying Scotsman COBI-6292

- В наявності
- Код: 186301168
13 850 ₴
+380 (97) 404-04-09
Менеджер з продажу
- +380 (97) 849-29-86Менеджер по продажам
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
COBI-6292. FLYING SCOTSMAN. Британський паровоз. Історична колекція потягів. 2667 елементів. 2 фігурки. Вікова група: 10+. Масштаб 1:35. Збудуй модель паровоза Flying Scotsman - символ британської інженерної гордості та вирушай у подорож в епоху пари! Збудуй модель Flying Scotsman. – найвідомішого британського паровоза та ікони світового залізничного транспорту! Ця. унікальна модель від COBI. є пропозицією як для дорослих колекціонерів, так і для молодших шанувальників історії техніки. У 1923 році з залу в. Донкастер. виїхала локомотива класу A1. Спроектована видатним інженером...
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Cobi |
| Стан | Новий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вік | 10 років+ |
| Висота зібраного набору | 13 см |
| Глибина зібраного набору | 10 см |
| Цікаві | Поїзди, Подорожі та історія |
| Код виробника | COBI6292 |
| Кількість фігурок | 2 |
| Кількість елементів | 2677 |
| Мoдель | Flying Scotsman - British Steam Locomotive |
| Призначення | Для хлопчиків, для дівчаток, Універсальна |
| Персонаж | Немає |
| Популярні серії | Cobi Historical Collection |
| З двигуном | Немає |
| Сертифікати, відгуки, атестати | CE |
| Сумісні з іншими наборами | Да |
| Тип | Конструктор |
| Рівень складності збирання | Складний |
| Ширина зібраного набору | 66 см |
- Ціна: 13 850 ₴









