Підставка для меблів Elita Meble Look Black 80см 168440

- В наявності
- Код: 104583069
12 416 ₴
+380 (97) 404-04-09
Менеджер з продажу
- +380 (97) 849-29-86Менеджер по продажам
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Основa Look 80 см в кольорі чорний мат, для комплектування з шафками з серії Look. Сучасна сталева основа виконує функцію ніг, забезпечуючи феноменальний візуальний ефект і дозволяючи монтаж шафок на легких конструкціях з гіпсокартону, виконуючи функцію стелажа, що підтримує. Наші меблі виробляємо з сировини відомих європейських компаній. У процесі виробництва використовуємо сучасну технологію PUR, що значно підвищує стійкість до дії температури, вологи та хімічних засобів. Клієнт отримує складений, готовий до використання продукт, що усуває незручності...
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Размеры | |
| Ширина | 80 мм |
| Висота | 20 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Глибина | 20 мм |
| Марка | Elitakolor |
| Мoдель | Look |
- Ціна: 12 416 ₴
