Багатофункціональний пристрій Brother InkBenefit DCP-T536DW

- В наявності
- Код: 186258057
15 214 ₴
+380 (97) 404-04-09
Менеджер з продажу
- +380 (97) 849-29-86Менеджер по продажам
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Brother DCP-T536DW. Специфікація продукту. Друк, копіювання, сканування. Безпровідний зв'язок WiFi. Автоматичний двосторонній друк. Подавальник паперу на 150 аркушів, ручний подавальник. Друкуйте безпосередньо з або скануйте на комп'ютер та мобільний додаток 1 рядковий LCD панель. DCP-T536DW. це компактний багатофункціональний пристрій типу. 3 в 1. , з яким ви можете друкувати довше, а все завдяки пляшкам з чорнилом з дуже високою продуктивністю. Контейнери можна заповнити миттєво без необхідності постійно тримати пляшки, завдяки чому поповнення чорнила відбувається в спосіб...
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Brother |
| Стан | Новий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Размеры | |
| Вага | 7.6 кг |
| Висота | 461 мм |
| Ширина | 461 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Глибина | 208 мм |
| Двосторонній друк | Да |
| Дисплей | Да |
| Інтерфейс | Wi-Fi, USB |
| Комунікація WiFi | Да |
| Максимальний розмір формату | A4 |
| Марка | Brother |
| Друк з USB | Да |
| Податчик паперу | 150 аркушів |
| Підтримувані формати носіїв | A4, A5 |
| Підтримка мережі | Опціональна мережева карта |
| Роздільна здатність копіювання | 1800x1200 dpi |
| Роздільна здатність друку моно | 6000x1200 dpi |
| Роздільна здатність друку кольору | 6000x1200 dpi |
| Роздільна здатність сканування | 1200x2400 dpi |
| Швидкість друку моно | 16 сторінок на хв. |
| Швидкість друку колір | 9 сторінок на хв. |
| Тип факса | Немає телефона та факсу |
- Ціна: 15 214 ₴







