Соковижималка NINJA JC151EU

- В наявності
- Код: 180821253
10 271 ₴
+380 (97) 404-04-09
Менеджер з продажу
- +380 (97) 849-29-86Менеджер по продажам
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
cn1. lnd_content { padding: 0px 30px; }. Ninja Sokовирівка для овочів та фруктів JC151EU – Свіжі соки в досяжності руки. Ефективна технологія холодного віджиму. Оснащена потужним двигуном потужністю 150 Вт, соковитискач Ninja ефективно видобуває сік та м’якоть з фруктів і овочів. Її 9-сегментний шнек спроектований так, щоб мінімізувати ризик засмічення, що значно підвищує ефективність холодного віджиму. Завдяки цьому, кожен ковток соку сповнений смаку та поживних речовин. Тиха та легка в експлуатації – ідеальна для ранкового віджиму. Однією з ключових переваг соковитискача Ninja є її...
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | NINJA |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Размеры | |
| Вага | 3.5 кг |
| Ширина | 18.5 мм |
| Висота | 40 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Блокування за відкритого пристрою | Да |
| Можливість миття в посудомийній машині | Да |
| Вихід соку | Контейнер для соку |
| Глибина | 30 мм |
| Кількість швидкостей | 1 |
| Комплектація | Контейнер для м'якоті, Контейнер для соку, Збивання |
| Контейнер для соку | Да |
| Матеріал | Неіржавка сталь |
| Мoдель | JC151EU |
| Міцність | 150 |
| Об'єм контейнера для м'якоті | 1.1 л |
| Об'єм контейнера для соку | 0.7 л |
| Протиковзні ніжки | Да |
| Регулювання обертів | Немає |
| Регулювання щільності соку | Да |
| Прихований шнур | Да |
| Знімний контейнер для м'якоті | Да |
| Керування | Кнопки |
| Функції | Отжим сока |
| Функція реверсу | Немає |
- Ціна: 10 271 ₴





