Окуляри Versace Ve 3334 Gb1 чорні 53-17-140

- В наявності
- Код: 151752835
14 478 ₴
+380 (97) 404-04-09
Менеджер з продажу
- +380 (97) 849-29-86Менеджер по продажам
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Про Versace. Якщо ви шукаєте оригінальні та сміливі окуляри, то лінія висококласних окулярів Versace саме для вас! Ця італійська розкішна модна марка створила вишукані та креативні проекти, спрямовані на людей, які слідують моді. Про ці окуляри На замовлення ми можемо виготовити лінзи для ваших окулярів. Усі наші лінзи виготовлені з високоякісного загартованого пластику, який має UV-фільтр, антиблікове покриття та інші обробки поверхні, що запобігають накопиченню бруду. Існує також можливість вибору додаткових модифікацій...
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Versace |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота оправи | 46 мм |
| Довжина завушників | 140 мм |
| Матеріал | Пластик, Метал |
| Мoдель | VE 3334 0VE3334 |
| Призначення | Жіночі |
| Носики | Без носиків |
| Оправа | Повна |
| Тип | Окуляри |
| Форма | Котячі очі |
| Ширина моста | 17 мм |
| Ширина скла | 53 мм |
- Ціна: 14 478 ₴
