Настільна лампа Step Into Design Queen чорна/золота MT804618BLACKGOLD

- В наявності
- Код: 128828153
10 271 ₴
+380 (97) 404-04-09
Менеджер з продажу
- +380 (97) 849-29-86Менеджер по продажам
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Step Into Design лямпа настільна Queen E27 чорний/золотий MT-8046-18 black gold (MT804618BLACKGOLD). Лямпа настільна. від. Step Into Design. це відмінне поєднання. сучасного стилю. і. практичності. Завдяки своїй елегантній формі та функціональності, ідеально вписується в різноманітні інтер'єри, вносячи теплу та затишну атмосферу. Це освітлення є не лише естетичним, але й функціональним, що робить його ключовим елементом у кожному приміщенні. Тип і застосування. Ця модель це. лямпа настільна. , яка чудово підійде в багатьох приміщеннях. Завдяки компактним...
| Дополнительные функции и характеристики | |
|---|---|
| Клас енергоспоживання | A |
| Основні | |
| Матеріал | Пластик |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Размеры | |
| Ширина | 53 мм |
| Висота | 8 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Глибина | 10 мм |
| Діаметр/ширина абажуру | 18 см |
| Кількість джерел світла | 1 джерело |
| Максимальна потужність лампочки | 40 Вт |
| Марка | Step into design |
| Живлення | Мережева |
| Поміщення | Кухня |
| Стиль | Сучасний |
| Тип | Настільні |
| Цоколь | E27 |
- Ціна: 10 271 ₴
